czwartek, 22 listopada 2012

3000 odwiedzin / 50 wpisów

Tym razem "podwójny jubileusz":
3000 odwiedzin bloga oraz 50 wpisów.

Jak pisze "CeZik" (internetowy muzyk) sukces zaczyna się od 1 mln odwiedzin... Być może i mój blog taki sukces kiedyś osiągnie... Choć podobno bez Fan Page na Facebook'u jest to mało prawdopodobne (może ktoś zainteresowany jest prowadzeniem ???).

A wracając na "ziemię"...
Nie jest moją ambicją sukces internetowy na miarę CeZika. Mam nadzieję skłonić do refleksji kilka osób, które skłonią do myślenia kolejne kilka osób, które skłonią do myślenia kolejne kilka osób...

ps.
Nieoczekiwanie największym zainteresowaniem cieszy się październikowy wpis dotyczący deregulacji... zawodu księgowego (http://deregulacja.blogspot.com/2012/10/gowin-jednak-potrafi-deregulacja-zawodu.html).

Jak łatwo zauważyć częstotliwość pojawiania się nowych wpisów nieco spadła (jednak to rodzina jest najważniejsza). Ku zmartwieniu korporacji zawodowych nie mam zamiaru porzucić tego bloga, a zniecierpliwionych czytelników zachęcam do przeglądania archiwalnych wpisów.

Jak zwykle zachęcam do czytania i polecania mojego bloga go znajomym.

2 komentarze:

 1. Na moim (przewodnickim) blogu jest 1000 wejść co 1-2 tygodnie, a to bardzo niszowy projekt. Proszę działać i nie ograniczać się do blogowania tylko robić normalny lobbing w Sejmie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Działam i nie zamierzam przestać :)

   Co do lobbingu w Sejmie - to polityka jest raczej nie dla mnie.

   Usuń